День цивільного захисту

Дата: 19.04.2024 10:07
Кількість переглядів: 11

Попереджений,значить захищений. Саме під таким гаслом було проведено День цивільного захисту. Під час проведення заходів учні школи були ознайомлені із порядком дій та реагування у надзвичайних ситуаціях,а саме :дії під час пожежної небезпеки, хімічної та ядерної загрози,мінної та ракетної небезпеки,надання першої медичної допомоги,правила дорожнього руху,запобігання булінгу та безпечного інтернету,евакуації з приміщення школи. Заходи розпочались із сигналу тривоги під час якої учні школи змогли ознайомитись з планом евакуації . Загалом учні отримали великий спектр інформації для того щоб уберегти власне життя та допомогти оточуючим людям.