Заходи про захист дітей від сексуальних ризиків в Інтернеті

За даними світового огляду впливу пандемії коронавірусу на дітей в онлайн в період карантину діти стали проводити на 80% більше часу онлайн, разом з цим підвищились звернення щодо випадків булінгу з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, а сексуальна експлуатація дітей в інтернеті збільшилась вдвічі.

В механізмах захисту дітей від сексуальних ризиків в Інтернеті надзвичайно важливим є превентивний аспект, а саме: надання якомога більше інформації дітям, батькам та особам, які їх замінюють, а також вчителям  про особливості вчинення подібних злочинів. З метою захисту дітей в цифровому середовищі було розроблено серію уроків для дітей різного віку.

З огляду на гостру актуальність зазначеної проблеми, просимо Вас поширити зазначені уроки, присвячені захисту дітей в цифровому середовищі, серед керівників департаментів освіти і науки обласних адмінінстрацій, Київської міської державної адміністрації  та директорів закладів повної загальної середньої освіти.

Уроки для учнів 1-2 класів на відповідну тему були проведені 10.02.2021 року вчителями початкових класів Олійніченко Л.Г., та Гладкою О.В.