НУШ

Нова українська школа – це:

• учителі з принципово новим способом мислення;

• комфортне розвивальне середовище;

• учні - спостерігачі, дослідники, пошуковці;

•  школа довіри, партнерства;

• школа, у якій зважають, що важливо дітям,

• школа, у якій не бояться інспекторів, перевіряючих, нових законів чи програм, труднощів;

• школа, де пріоритетом є навчання читання з розумінням;

• школа, яка навчає дітей думати, вільно висловлювати власну думку, брати на себе відповідальність, справлятися зі «складними» емоціями;

• школа, яка навчає учнів критично і системно мислити;

• школа, яка уміє мотивувати учнів та навчає їх взаємодіяти,

співпрацювати, виконувати спільну працю.

У Вікторівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів на особливому контролі перебуває питання створення гідних умов для навчання учнів 1 класу. На засіданні педагогічної ради школи (протокол №9 від 31.08.2018 року) було обговорено питання та опрацьовано методичні рекомендації щодо організації освітнього простору Нової української школи.

Учителі школи: учитель початкових класів Ященко Наталія Борисівна, учитель музичного мистецтва Квітченко Валерій Станіславович, учитиель англійської мови Блиндар Валентина Володимирівна, заступник директора школи з навчально-виховної роботи Журба Ганна Семенівна пройшли навчання та отримали сертифікати на платформі ED-ERA.

Учитель 1 класу Ященко Н.Б., яка  працює за програмою Шияна Р.Б., опрацювала  методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу у 1 класах і  ефективно використовує у своїй роботі матеріали проведення тематичних тижнів в інтегрованому курсі «Я досліджую світ».