Вибір підручників для 1 класу на 2023-2024 н.р.

Протокол №  5

засідання педагогічної ради

27.02.2023 року

село Поминик

Голова педради – Л.Г. Олійніченко

Секретар  - Л.В. Веретільник

Присутні : Бас В.Л., Блиндар В.В., Гладка О.В., Головата Н.П.,  Бас Н. А., Кожухівська Т.О.,  Мамзіна Г.О., Марченко Т.І.,Патика Р.І.,  Шарапова І.О., Шарапов І.Д., Скалозуб І.Ю., Яковенко Л.М.,  Ященко Н.Б.

Порядок денний:

Про вибір  підручників  та посібників для учнів 1 класу

І. Слухали : Олійніченко Л.Г. -  в.о директора навчального закладу, яка повідомила, що на виконання листа Міністерства освіти і науки України від 27.01.2023 №1/1299-23 про проведення  конкурсного відбору підручниківдля 1 класу закладів загальної середньої освіти затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21 вересня 2021 року № 1001 (зі змінами), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 11 листопада 2021 року за № 1483/37105 (далі –Порядок), на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 30 вересня 2022 року № 869 «Про проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) та посібників для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2022-2023 роках (1 клас)» (зі змінами, внесеними наказом Міністерства освіти і науки України від 23 грудня 2022 року № 1168) та з метою організації прозорого вибору закладами загальної середньої освіти підручників та посібників для 1 класу Нової української школи, що можуть видаватися за кошти державного бюджету.

З 10 лютого по 22 лютого учасниками Конкурсу було проведено онлайн-презентації авторських концепцій їхніх підручників на youtube - сторінці  де учителі початкових класів ознайомились з електронними версіями фрагментів оригінал-макетів підручників для 1 класу та здійснили безпосередній вибір проектів підручників.

I. Постановили:

1. Керуючись Порядком конкурсного відбору підручників та посібників для здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників, враховуючи волевиявлення педагогічних працівників закладу замовити підручники для 9 класу у порядку пріорітету авторів:

1. Українська мова. Буквар (посібник)

1. Чумарна М.І.
  2. Наумчук В.І., Наумчук М.М.
  3. Тарнавська С.С., Науменко В.
  4. Іщенко О.Л., Логачевська С.П.
  5. Остапенко Г.С., Мовчун Л.В.

2.Математика (посібник)

1. Лишенко Г.П., Лишенко К.О., Соколовська  А.В.
  2. Заїка А.М., Тарнавська С.С.
  3. Гісь, Філяк
  4. Козак, Корчевська
  5. Логачевська, Ларіна

3.Англійська мова

1. Мітчелл Г.К. або Герберт Пухта
  2. Карпюк
  3. Герберт Пухта або Мітчелл Г.К.
  4. Грегг Шредер
  5. Будна Т.В.

4.Мистецтво

1. Рубля Т.Є., Щеглова Т.Л., Мед І.Л.
  2. Кондратова Л.Г.
  3. Лемешева Н.А.
  4. Лобова О.В.
  5. Масол Л.М., Гайдамака О.В.,  Колотило О.М.

5.Я досліджую світ

1. Вашуленко М.С., Бевз В.Г, єресько Т.П.,  Трофімова О.Г.
  2. Будна, Гладюк, Заброцька, Шост
  3. Волощенко, Козак, Остапенко
  4. Гільберг, Тарнавська, Павич
  5. Большакова, Пристрінська