Звіт про роботу учнівського самоврядування за 2022 – 2023 н.р.

Звіт про роботу

учнівського самоврядування

Вікторівського ЗЗСО І-ІІІ ст.

за 2022 – 2023 н.р.

У 2014 році в нашій школі було створено Козацьке братство, головним завданням якого є формування і розвиток соціально активної, гуманістично спрямованої особистості з глибоко усвідомленою громадянською позицією, почуттям національної самосвідомості.

Метою нашої шкільної організації є спільна колективна творча справа, яка має об’єднати навколо себе максимальну кількість учнів; ознайомлення з історією, славними традиціями України; виховання бережливості у всьому, поваги і любові до своєї родини, виховання громадянина України – носія національних цінностей та загальнолюдських надбань. Залучення учнів школи до проведення навчального та виховного процесу, виховання національної свідомості, соціально активної особистості.

Козацьке братство складаєть з 5 братств на чолі з отаманом. Отаман організовує і координує роботу цілої структури, тобто роботу Козацького братства.

Учнівське самоврядування тісно співпрацює з шкільним волонтерським загоном «Добре серце». Разом плануються спільні виховні заходи. У 2022 – 2023 н.р. спільними зусиллями було організовано та проведено багато різних робіт:

Долучилися до акції зі збору кришок для протезів

Акція «Для наших котиків» по збору коштів на потреби для односельчан які зараз воюють на передовій. Спільними зусиллями було зібрано 2100 та передано місцевим Волонтерам для закупівлі тканини для маскувальної сітки.

Акція – Будьте завжди під Покровом. Учні плели маскувальні сітки,

для передачі нашим односедьчанам на фронт

Акція «Ми поруч, солдате» - було зібрано більше 2000 тисяч гривень на реабілітацію та передано мамі місцевого захисника Скакуна Ігоря

Відеопривітання та подяка воїнам до Дня Збройних Сил України

Відеопривітання воїнів з Днем святого Валентина

Було організовано та проведено День єднання, який у зв*язку з повітряною тривогою було проведенно в укритті.

Волонтерський загін разом з членами екологічного гуртка озеленювали пришкільні клумби тим самим організувавши акцію Навіть під час війни розцвітають квіти

Організовували та проводили протягом року вкції «Малюнок для солдата»

Організували та провели круглий стіл «Мирний атом»

Організували та провели круглий стіл «Назавжди в нашій пам*яті» до Дня пам*яті та примирення

Організували та провели велику кількість різних робіт – «День вишиванки», «День Миру», до Дня захисту дітей «День Нептуна», конкурс малюнку на асфальті

Хоч цей навачаий рік ми провели в умовах повномасштабної війни , але члени учнівського самоврядування Вікторівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів сповнені нових ідей, задумів.

В планах:

- проведення тематичних флешмобів

- організація дієвих акцій

- продовження волонтерської діяльності

- участь у районних конкурсах

- підтримка дружніх відносин з членами шкільних організацій району.

Самоврядування стосується способу життя та поведінки шкільного колективу в цілому і кожного члена зокрема. В умовах демократизації і

гуманізації нашого суспільства – це величезна сила, спрямована на розвиток самостійності, ініціативи і взаємодопомоги, формування почуття господаря, який за все відповідає.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!