Вибір підручників для 6 класу на 2023-2024 н.р.

Протокол №  6

засідання педагогічної ради

28.03.2023 року

село Поминик

Голова педради – Л.Г. Олійніченко

Секретар  - Л.В. Веретільник

Присутні : Бас В.Л., Блиндар В.В., Гладка О.В., Головата Н.П.,  Бас Н. А., Кожухівська Т.О.,  Мамзіна Г.О., Марченко Т.І.,Патика Р.І.,  Шарапова І.О., Шарапов І.Д., Скалозуб І.Ю., Яковенко Л.М.,  Ященко Н.Б., Бас В. Л.

Порядок денний:

Про вибір  підручників для учнів 5, 6 класів

І. Слухали : Олійніченко Л.Г. -  в.о директора навчального закладу, яка повідомила, що на виконання листа Міністерства освіти і науки України від 09.03.2023 №1/3407-23 «Про забезпечення виконання наказу МОН від 30 вересня 2022 року №870 (зі змінами) інформуємо про  проведення  конкурсного відбору підручників  для 5,6 класів закладів загальної середньої освіти.

Відповідно до Порядку  проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) та посібників для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників ,затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21 вересня 2021 року № 1001 (зі змінами), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 11 листопада 2021 року за № 1483/37105 (далі –Порядок), на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 30 вересня 2022 року № 870 «Про проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) та посібників для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2022-2023 роках (5 та  6  класи)» (зі змінами, внесеними наказом Міністерства освіти і науки України від 23 грудня 2022 року № 1167) та з метою організації прозорого вибору закладами загальної середньої освіти підручників та посібників для 5,6  класів Нової української школи, що можуть видаватися за кошти державного бюджету.

З 15 березня  по 24 березня учасниками Конкурсу було проведено онлайн-презентації авторських концепцій їхніх підручників на youtube - сторінці  де учителі  ознайомились з електронними версіями фрагментів оригінал-макетів підручників для 5-6 класів та здійснили безпосередній вибір проектів підручників.

I. Постановили:

1. Керуючись Порядком конкурсного відбору підручників  для здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників, враховуючи волевиявлення педагогічних працівників закладу замовити підручники для 5- 6  класів у порядку пріорітету авторів:

1. Технології (5 клас)

2. Амалія Уолкер
  3. Карпюк
  4. Джоанна Коста

6 Історія України . Всесвітня історія.

1. Щупак І.
    2. Бандровський О
    3. Могорита В.
    4. Гісем О.
    5. Глібовська Г.

7.Математика

1. Мерзляк

2. Істер

3. Бевз

4. Тарасенко

5. Скворцова

6. Кравчук

8. Інформатика

1. Ривкінд Й.Я., Лисенко Т.І., Чернікова Л.А., Шакотько В.В.

2. Морзе Н.В., Барна О.В.,

3. Коршунова О.В., Завадський І.О.

4. Бондаренко О.О., Ластовецький В.В., Пилипчук О.П.,Шестопалов Є.А.

5. Тріщук І В.

1. Ходзицька

2. Біленко

13. Здоров’я, безпека та добробут

1. Гущина Н.І., Василашко І.П.

2. Воронцова Т.В., Пономаренко В.С., Лаврентьєва  І.В., Хомич О.Л.,     Андрук Н. В.

3. Тагліна О.В.

4. Василенко  С.В., Коваль Я.Ю., Колотій Л.П.

5. Поліщук Н.М.

6. Шиян О.І., Волощенко О.В., Дяків В.Г., Козак О.П., Седоченко А.Б.

За це рішення проголосували:

«ЗА» - 17 (сімнадцять) осіб

«ПРОТИ» - 0 (нуль)

«УТРИМАЛИСЯ» - 0 (нуль)

Голова педагогічної ради                                               Любов ОЛІЙНІЧЕНКО

Секретар                                                                        Людмила ВЕРЕТІЛЬНИК