ВИБІР ПІДРУЧНИКІВ

село Поминик

Голова педради – Л.Г.Олійніченко

Секретар - Л.В. Веретільник

Присутні : Бас В.Л., Бас Н.А.,Блиндар В.В., Гладка О.В., Головата Н.П., Кожухівська Т.О., Мамзіна Г.О., Марченко Т.І., Патика Р.І., Шарапова І.О., Шарапов І.Д.,Скалозуб І.Ю., Ященко Н.Б.

Порядок денний:

1.Про вибір і замовлення посібників для учнів 1 класу.

І. СЛУХАЛИ: Л.Г.Олійніченко – в.о. директора навчального закладу, яка повідомила, що відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) та посібників для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21 вересня 2021 року № 1001(зі змінами), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 11 листопада 2021 року за № 1483/37105 (далі – Порядок), на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 02 жовтня 2023 року № 1183 «Про проведення конкурсного відбору посібників для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2023-2024 роках (1 клас)» та з метою організації прозорого вибору закладами загальної середньої освіти посібників для 1 класу Нової української школи, що можуть видаватися за кошти державного бюджету: заклади загальної середньої освіти здійснюють вибір посібників та передають результати вибору в електронній формі до органів управління у сфері освіти територіальних громад, яким вони підпорядковані.

I. УХВАЛИЛИ:

1. Керуючись Порядком конкурсного відбору підручників та посібників для здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників, враховуючи волевиявлення педагогічних працівників закладу замовити посібники для 1 класу НУШ у порядку пріорітету авторів:

1. « Математика» посібник для 1 класу

1. Заїка А.М, Тарановська С.С.

2.ГісьО.М., Філяк І.В.

3.Логачевська С.П., Ларіна О.В.

4 Воронцова Т., Пономаренко В., Лаврентьєва І., Хомич О.

5.Джон Ендрю Біос

6.Козак М.В., Корчевська О.П.

2. «Українська мова. Буквар» посібник для 1 класу загальної середньої освіти»

1. Наумчук В.І.,Наумчук М.М.

2. Большакова І., Пристрінська

3. Остапенко Г.М., Мовчун Л.В.

4.Іщенко О.Л., Логачевська С.П.

5.Богданець-Білоскаленко Н.І., Шумейко Ю.М., Клименко Л.В.

6. Чумарна М.І.

За це рішення проголосували:

«ЗА» - 15 (вісімнадцять) осіб

«ПРОТИ» - 0 (нуль)