День Збройних сил України.

Дата: 06.12.2023 11:27
Кількість переглядів: 8

Мужність, честь, сила та відвага - лише найкращі з найкращих склали присягу у лавах Збройних сил України.Готові стати на захист своєї батьківщини, не втрачаючи жодної хвилини.

Збройні сили України -
Слава, гордість, міць країни!
Захищають мир, свободу
Служать рідному народу!
Щира шана і подяка
Хлопцям, молодим солдатам,
Що строкову службу чесно
Сприйняли, як борг почесний!
Матері й батьки шановні
Вихованням послідовним
Відчуття патріотизму
І повагу до Вітчизни..

Пам'ять і шана до усіх хто служив і досі несе службу є невід'ємною  частиного нашого життя. Учні школи, разом з старостою села поклали квіти до могил наших мужніх захисників Германського Василя, Шевелюка Євгенія , Мельниченка Олексія,Журби Валерія.Учні 7 класу  разом з класним керівником підготували відкриту виховну годину до Дня збройних сил України.

Виховний захід сприяв згуртуванню дитячого колективу. Розвивинув артистичні здібності, почуття відповідальності. Виховував патріотичні почуття до рідної землі, дружби та взаємоповагу один до одного, взаєморозуміння. Прищепив прагнення до збереження народних звичаїв, традицій, свят.