Виховна робота в умовах війни
З 24 лютого 2022 року виховна робота у закладі організована дистанційно, а пізніше у змішаній формі.
З перших днів російської агресії колектив залишається єдиною родиною, гуртуючи навколо себе учнів та батьків, мужньо тримає стрій, роблячи все можливе для наближення Перемоги України! Це і є головна наша місія — наш освітній фронт!
Уся виховна робота в закладу побудована за принципом україноцентризму. Вже у перші дні війни, висловлюючи свою громадянську позицію, учні та учениці записали відеозверненнядо світової спільноти з вимогою зупинити війну в Україні, вжити усіх заходів для забезпечення прав дітей, гарантованих Конвенцією ООН про права дитини.
Зі словами щирої подяки та підтримки діти звернулися до наших воїнів-захисників, де декламували вірші та уривки патріотичних пісень Було організовано онлайн-виставку дитячих робіт «З вірою у перемогу!». У ІІ семестрі 2021-2022 року відкриті виховні заходи проводилися у форматі відеороликів. Також, учні активно почали брати участь у різноманітних онлайн-вікторинах, акціях, конкурсах.
На постійній основі проводиться волонтерська діяльність. Учні, вчителі та батьки , об'єдналися аби допомагати більше.
Налагоджена щоденна комунікація класних керівників із батьками та учнями, які вчасно та оперативно отримують усю необхідну інформацію щодо організації освітнього процесу у умовах воєнного стану. Класні керівники контролюють залученість учнів до дистанційного та очного навчання, інформують адміністрацію про причини відсутності дітей на уроках. Організовуються тематичні зустрічі з класом, мета яких, перш за все, надання психологічної підтримки дітей, створення позитивного емоційного стану під час спілкування з однолітками, їх залученість до спільних цікавих справ.
У період воєнного стану особлива увага приділяється психологічній підтримці учасників освітнього процесу. Психологічною службою проводяться зустрічі та консультування педагогів, батьків та учнів, розміщуються корисні посилання та рекомендації, розроблені для психологічної підтримки учасників освітнього процесу Міністерством освіти і науки України спільно з UNISEF ( проєкт «Поруч»), Інститутом модернізацї змісту освіти за участі провідних психологів України.
Відповідно до методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України, проводиться інформаційно-просвітницька робота з основ безпеки життєдіяльності в умовах бойових дій, з питань уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами у формі годин спілкування, бесід-інструктажів, відеопереглядів, створення та розміщення інформаційних стендів, презентацій і пам’яток.